Fotoalbům odzvonilo

V dnešní době moderních technologií jde všechno rychle kupředu. A když říkáme všechno, tak to myslíme doslovně. Nemyslete si, že to vře jenom v elektronice, kde se rodí jeden nový zlepšovák za druhým. I v oblasti fotografií jsme už hodně pokročili. O online tvorbě fotoknihy, kterou si sami otextujete, jste si mohli kdysi nechat jenom zdát.

Určitě si všichni pamatujete, jaké to bývalo, když jste přijeli z dovolené a chtěli jste rodině nebo přátelům ukázat fotky. Komplikovaná záležitost! Nejprve jste je nechali vyvolat, potom jste se shromáždili kolem stolu a posílali si fotky, aby si je každý mohl prohlédnout. Bylo to nepraktické, pokud fotky nebyly v albu, vrátily se vám opalcované a s podivnými skvrnami (charakter skvrny se odvíjel podle naservírovaného jídla). Všechno co vaši drazí viděli, jste navíc museli složitě popisovat – kde to bylo focené, kdy, co, jak…

V tom lepším případě jste fotky už měli aspoň založené v albu. To ale taky nebyla zrovna výhra. V případě, že fotek bylo hodně, album bylo velké a nepraktické. Nemohli jste ho s sebou jen tak vzít, do kabelky se nevešlo. Navíc samotné vyvolání fotek a ještě zvlášť nákup alba byla a je poměrně drahá záležitost.

Možná byste chtěli namítat, že obecně se vyvolávání fotek dneska nevyplatí. Přece máme všichni ty počítače? Fotky jsou uložené na disku. To ovšem není zrovna bezpečné místo, kde byste měli ponechat vaše vzpomínky. Rozvoj v technice souvisí i s tím, že se často něco pokazí – elektronika je spotřební. Stejně tak mohou dopadnou vaše fotografie, které budou najednou nenávratně ztracené.

Fotoalba jsou out! My bychom vám rádi představili něco mnohem lepšího – praktičtějšího a hezčího. Mluvíme o fotoknihách. Na našich stránkách jde velice rychle bez potřeby cokoliv instalovat vytvořit kniha, s kterou se vašim známým budete rádi chlubit. Fotky jsou zde napevno, nikde vám nic nevypadne. Velkým bonusem je samotná grafická úprava. Můžete si vybrat jaký chcete formát a dále nějakou půvabnou šablonu, která potrhne hezké fotografie. Do knihy můžete vložit text – už se vám nestane, že zapomenete datum nebo místo. Všechno budete mít přehledně zdokumentované. Cenově na tom budete mnohem lépe, než kdybyste si zvlášť nechali vyvolat fotky a pak kupovali samotné album. Tady dostanete všechno v jednom. Kromě zmíněných výhod se můžete spolehnout, že si pořídíte opravdu kvalitní fotoknihu.

Dovolte fotoknihám, aby vás přesvědčily, že jsou mnohem lepší než stará alba. Uchvátí vás a už nikdy se ke starému způsobu nebudete chtít vrátit. Fotoknihy mají zelenou!

Zaujal vás článek o našich produktech? Zkuste rovnou nějaký vytvořit!
Vytvořit fotokalendář

Zpět na seznam článků