Letní SLEVA 30%! Fotokalendáře již od 199 Kč!

Jak jednoduché je vytvořit fotokalendář nebo fotoknihu

Vyvolání fotek, nákup hezkého alba, seřazení fotografií – to všechno zabere mnohem více času, než by bylo potřeba. S naším webovým editorem na tvorbu fotoknih a fotokalendářů už nemusíte nic z předešlých aktivit absolvovat. Tvorba bude velice rychlá a efektivní. Všechno můžete vytvořit z míst, které by vás kdysi nemohly ani napadnout – z postele, po cestě do práce, z dovolené. Tento článek vám osvětlí, proč si vybrat právě nás.

Žádný software není potřeba

Hodně editorů funguje tím způsobem, že si do počítače nejprve musíte stáhnout program, v kterém teprve své fotky můžete upravovat. Naší předností je, že nic takového po vás nechceme. Tvorba fotoknihy i fotokalendáře je kompletně online.

Zvládne to i pětileté dítě

Nečekejte žádné složitosti, nebudete nad ničím ztrácet váš drahocenný čas. Editor je uživatelsky velice přívětivý a intuitivní. Na stránkách najdete přesný návod: https://www.fotoknizky.cz/jak-vytvorit-fotoknihu, který vám pomůže. Věřte, že to zvládne i malé dítě.

Nemusíte mít žádné grafické cítění

Pokud neumíte pracovat s žádnými grafickými programy a občas netušíte, jak něco zkombinovat, aby to k sobě ladilo a vypadlo po vizuální stránce hezky, nezoufejte. Editor obsahuje předpřipravené šablony, které vám ulehčí práci a udělají všechno za vás. Jediné s čím se musíte poprat, je pestrý výběr.

Trvá to jen pár minut

A to všechno vám zabere jen několik minut. Vyberete rozměry, šablonu, dodáte vlastní popisky – několik kliknutí a je to hotovo.

Pokud i přes všechny argumenty váháte, jestli to zvládnete i vy, podívejte se na náš videonávod: https://www.fotoknizky.cz/navod-jak-vyrobit-fotoknihu. Věříme, že oceníte jednoduchost a intuitivní editor, který vám pomůže k vytvoření dokonalých fotoalb.

Zaujal vás článek o našich produktech? Zkuste rovnou nějaký vytvořit!
Vytvořit fotokalendář

Zpět na seznam článků