Letní SLEVA 30%! Fotokalendáře již od 199 Kč!

Tipy na fotoknihy

Fotokniha je ideální dárek, který můžete věnovat téměř každému. Navíc se hodí k mnoha příležitostem. Pokud vás nenapadá, k jakým událostem pasuje nejvíc, máme pro vás několik tipů. Nemusíte se bát, že byste jejich výrobu nezvládli, s našimi uživatelsky přívětivými stránkami to zvládne opravdu každý.

Fotokniha ze svatby

Svatba je výjimečná životní událost. Naše fotoknihy si můžete personalizovat, přidat do nich popisky a upravit i jejich celkové vzezření. Kromě vlastního textu určitě upravte i vzhled šablony, aby fotokniha vypadala slavnostněji.

Dárek rodičům – kniha vzpomínek

Fotokniha vzpomínek je velice dobrý nápad. Věřte, že tím rozjasníte tvář vašim rodičům, kteří si určitě rádi zavzpomínají na všechny spolu prožité momenty. Postup výroby je jednoduchý. Stačí sesbírat všechny potřebné fotografie a dostat je do elektronické podoby. Potom si už jen vyberte a dolaďte vzhled samotné fotoknihy – vyberte šablonu, velikost a dodejte text. Vyrobte ten nejhezčí dárek darovaný od srdce.

Narození miminka

Narození dítěte je přelomová událost v životech všech párů. Většina potom dostane nutkavou touhu pořád své dítko fotit a dokumentovat každý jeho krok. Přeci jenom potomci rostou jako z vody! Narození je silnou událostí samozřejmě i pro zbytek rodiny. Hodně naměkko většinou bývají novopečené babičky. Pokud jim chcete udělat radost a zachytit ty vzácné momenty, které poměrně rychle pominou, dejte jim jako dárek fotoknihu s těmi nejroztomilejšími fotografiemi vašeho dítěte. Bude to krásná památka, která má trvalou hodnotu.

Narozeniny

Narozeninová fotokniha vykouzlí úsměv na tvářích všech oslavenců. Můžete přidat fotky ze společných akcí, z mládí nebo fotky zachycující důležité a výjimečné chvíle. Určitě knihu personalizujte a dodejte do ní vlastní vtipné popisky, které oslavence potěší. Ukážete mu, že jste si opravdu dali záležet.

Teď již víte, že fotoknihy mohou být různého druhu – hodí se jako dárek k narozeninám, k výročí, k narození dítěte i k mnoha dalším důležitým příležitostem. Je to dárek od srdce, s kterým jste si dali práci. To vaši drazí s láskou ocení.

Zaujal vás článek o našich produktech? Zkuste rovnou nějaký vytvořit!
Vytvořit fotokalendář

Zpět na seznam článků