Fotoprodukty jako dárek

Možná i vy často marně přemýšlíte nad tím, čím obdarovat své blízké. Není to vždy tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zvláště pokud toho člověka znáte roky a máte pocit, že už jste mu snad dali vše, co by mohl chtít, a nic dalšího vás prostě nenapadá. My vám s tímto problémem chceme pomoct.

Vašimi společnými fotografiemi potěšíte každého. Když se na ně podívá, může zavzpomínat, co všechno jste spolu již prožili. V následujících bodech vám nabídneme hned několik důvodů, proč jsou fotoknihy a fotokalendáře skvělé dárky.

Vlastní invence

Není nic hezčího než pocit, že se darující opravdu dárkem intenzivně zabýval. Na druhou stranu ne každý je manuálně zručný, aby dárek dokázal vyrobit. Ovšem s našim editorem to zvládne opravdu každý, nemusíte být zrovna umělec, abyste vytvořili krásnou fotoknihu. Fotoknihy můžete opatřit popisky, věnováním – celý produkt si personalizujete podle sebe. Věnujte je vašemu partnerovi, rodičům, babičkám i dědečkům – ukažte, jak je máte rádi.

Smysluplný dárek

Samozřejmě že fotodárky nemusíte obdarovávat jen rodinu. I vaši známí je ocení. Asi víte, jaké to je – když si nemůžete vzpomenout, co dalšího má váš kamarád rád (máte pocit, že už jste mu dali vše, co by se mu potencionálně mohlo líbit). Nebo naopak známého neznáte natolik, ale máte fotografie (třeba ze společných akcí), kterými byste mu mohli udělat radost. Vaše společné fotky rozhodně neurazí, ba naopak se vyhnete dárkům, které by už doma mohl mít, a vy byste se akorát opakovali. Fotodárky jsou smysluplným a hodnotným dárkem.

Dárek má trvalou hodnotu

Fotoknihy a fotokalendáře se „nezkazí“, i když se na ně podíváte třeba za 20 let. Pořád se vám dostanou pod kůži a vyvolají ve vás všechny ty půvabné vzpomínky. Je to dárek s hodnotou, která se jen tak neztratí a udělá radost mnohokrát.

Fotoknihy a fotokalendáře jsou ty nejhezčí dárky, které rozjasní tvář při každé příležitosti. Kouzelné jsou pod stromeček, k narozeninám, k výročí nebo jen tak pro radost. Proto ani vy neváhejte a vyrobte si dárek na míru. Rozveselte své blízké.

Zaujal vás článek o našich produktech? Zkuste rovnou nějaký vytvořit!
Vytvořit fotokalendář

Zpět na seznam článků